Kuidas Sina mind aidata saad? See on väga lihtne! Kui oled mõne raamatu läbi lugenud, pane oma mõtted kirja ja jaga teistega. Oma lugemiselamus saada siit blogist SAADA LUGEMISELAMUS või e-postile: raamatukratt@gmail.com

kolmapäev, 11. september 2019

Dorothea Flechsig "Petronella Õnneseen"

Mulle meeldis see raamat, sest seal oli väga palju nalja ja palju huvitavaid asju ja palju imelikke asju ja kuidas Petronellale meeldisid väga loomad. Ma soovitan seda kõigile!
 Keir Kristjan Kustavson

Soovitan seda raamatut lugeda, sest see on kirjutatud lihtsalt ja huvitavalt loomadest, lindudest, vanematest ja vanaemast. Seda raamatut lugedes tekib tõeline suvetunne. Saab lugeda põnevat tibude koorumisest, Petronella ujumisest koos kaladega. Kõige huvitavam on pesukarudest lugeda.
Meibrit Puusepp 

Mulle meeldisid tegelase, kelleks olid erinevad loomad ja inimesed. Sellest raamatust sain teada, et üks kõrvahark võib hävitada üle saja lehetäi. Ma küsiksin Petronellalt, kuidas sa nii palju asju tead.
 Gerda Mõttus

Soovitan seda raamatut lugeda, sest see on kirjutatud lihtsalt ja huvitavalt loomadest, lindudest, vanaemast. Seda raamatut lugedes tekib tõeline looduses viibimise suvetunne. Peale selle saab raamatut lugedes aru, miks vabas looduses elavad loomad on õnnelikumad kui lemmikloomad.
 Birgit Puusepp

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar